Kreatif Reklamcılık

vr reklam

01.

VR Reklamcılık

VR teknolojisi günümüz de önemli bir yer tutmaktadır. Sanal evren ve ortamların pazalamaya dair etkisini ifade etmek için kelimeler yetersiz durumda, uzman kadromuzla VR Teknolojisini firmanız ve markanız ile buluşturuyoruz. Rekabetçi bir ortamın hakim olduğu reklamcılık ve pazarlama dünyasında pek çok şirket, tüketicilerin ilgisini çekmek için farklı olanı deneyerek yeni stratejiler geliştiriyor. Markalara Sanal Gerçeklik ile reklam yayınlamalarını sağlayan platform OmniVirt’in hazırladığı bir rapor ise 360 derece VR reklamların önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini bir kez daha önümüze seriyor.

02.

AR Reklamcılık

Yeni bir alan olduğu için yaratıcılığa çok yer var. AR teknolojisinin bazı benzersiz yaklaşımlarını gördük, bu da onları daha unutulmaz kılıyor. Herkesin hatırlayacağı bir kampanya tasarlayarak isminizi şirket yapabileceğiniz bir alan yaratıyor. Aynı zamanda, tüketici ile şirket arasında etkileşime teşvik ediyor ve diğer reklam türlerinden daha etkileşimli bir ilişki kuruyor. Pazarlama dünyasında etkileşim, işletmelerin daha fazla satış yapmasına yol açan önemli bir unsur.

ar reklam
xr reklam

03.

XR Reklamcılık


Genişletilmiş Gerçeklik, bilgisayar grafikleri ve giyilebilir cihazlar tarafından oluşturulan tüm gerçek ve sanal ortamları ifade eder. XR’deki ‘X’ basitçe herhangi bir harfi temsil edebilen bir değişkendir. XR, Artırılmış Gerçeklik (AR), Karışık Gerçeklik (MR) ve Sanal Gerçeklik (VR) dahil olmak üzere, bilgisayarla değiştirilmiş gerçekliğin tüm çeşitli biçimlerini kapsayan şemsiye kategorisidir.

04.

Drone Çekimleri


Dronelar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası bir insanın erişemeyeceği bir çok açıdan dronler ile tesisinizde çekimler yapıp kurgulamak ister misiniz ?
sky mapping

05.

Sky Mapping Gösterileri


Genellikle şekilli yüzey satıhlarını, video projeksiyonu için bir ekran yüzeyine dönüştürmek için kullanılan bir projeksiyon tekniğidir.