Hakkımızda

Dünyamız giderek daha fazla dijitalleşmektedir ve günümüzde reklam anlayışı bir o kadar hızlı değişmektedir.  Ajansistasyon olarak, kreatif bir yaklaşımla, inovatif düşünen ekibimizle sizleri dijitalleşen dünyaya adapte ediyor ve markanızı temsil ediyoruz. Çıktığınız bu zorlu yolda ajansistasyon ekibi olarak sizlerle beraber yürümekten mutluluk duyacağız. Kreatif çözüm ortağınız.

2019 yılı kuruluşlu Modernistasyon Teknoloji Limited Şirketinin iştiraki olan Ajansistasyon; klasikleşen ana reklamcılık anlayışının yanında Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Metaverse ve Web 3 evreni, XR, AR,IR teknolojileriyle destekliyoruz.  Firmamız sizleri ve markanızı geleceğe taşır iken , toplumun her kesimine ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Dünya çapında bir kreatif ajans olma vizyonuyla çıktığımız yolda öncelikli hedefimiz kadromuz ile birlikte mutlu müşteriler edinmek ve onların başarılarını da kar tanemize ekleyerek büyümektir.

Misyonumuz

Dürüst, güvenilir ve çalışkan bir kurum olarak müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmek ve çalışanlarımızla bir aile ortamı tesis etmektir.

Referanslar

yeniufuklar
sarikamis
sarikamis
şili spor ve kültür akademisi
mahzen çiçek pasajı
okmeydanı tıp merkezi
avrupa diş kliniği
diş hastanesi

Kreatif reklamcılık ile tanışmaya hazır mısınız?

Başlamak için bir adım uzaktasınız, iletişim formunu doldurun, sizi geri arayalım.